Gorzów Wielkopolski – kamera drogowa

Jest kilka kamer w mieście. Aby je zobaczyć kliknij tu.
Jeżeli obrazy z kamer nie są dostępne to zobacz poniżej obrazy z kamer, które znajdują się w pobliżu Gorzowa. Żeby zobaczyć obraz z kamery skopiuj link (przycisk Copy) i wklej w swoją przeglądarkę internetową. Obraz z kamery online odświeża się co ok. 10 minut.
Punkt kamerowy Trzebiszewo, droga S3

https://www.traxelektronik.pl/pogoda/kamery/kamera.php?pkamnum=1642

Punkt kamerowy Skwierzyna, droga S3

https://www.traxelektronik.pl/pogoda/kamery/kamera.php?pkamnum=1649

Punkt kamerowy Bolemin, droga 22

https://www.traxelektronik.pl/pogoda/kamery/kamera.php?pkamnum=351

Pogoda

Kilka słów z Wikipedii o Gorzowie Wielkopolskim
Gorzów Wielkopolski (pol. hist. Lencbark, niem. Landsberg an der Warthe) – miasto na prawach powiatu w północno-zachodniej Polsce, w województwie lubuskim, siedziba wojewody lubuskiego oraz zespolonej administracji rządowej na terenie województwa lubuskiego. Gorzów Wielkopolski położony jest nad Wartą. Gorzów Wielkopolski wraz z 24 gminami i 5 powiatami województwa lubuskiego oraz 4 gminami i 1 powiatem województwa zachodniopomorskiego tworzy Aglomerację Gorzowską zamieszkałą przez ponad 400 000 mieszkańców. Według danych z 2015 miasto miało 124 116 mieszkańców, co lokuje je na 27. pozycji w kraju pod względem liczby ludności. Pod względem geograficznym miasto położone jest na skraju Kotliny Gorzowskiej, leżącej na Równinie Gorzowskiej, nad Wartą u ujścia Kłodawki, na wysokości od 19 do 82 m n.p.m. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org
Interaktywna mapa

W formularzu poniżej możesz dodać komentarz opisując w nim aktualną sytuację na drodze w pobliżu miejscowości, w której jest umiejscowiona rzeczona kamera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *