Kudowa-Zdrój – kamera drogowa

Aktualnie brak kamer drogowych w tej miejscowości. Ale możesz zobaczyć inne kamery w tej miejscowości: dostępna jest kamera w Parku Zdrojowym i kamera na Szczelincu Wielkim. Kliknij tu aby zobaczyć obrazy z tych kamer. Natomiast klikając tutaj możesz zobaczyć kamery drogowe, które znajdują się w województwie dolnośląskim.
Pogoda


Kilka słów z Wikipedii o Kudowie-Zdrój
Kudowa-Zdrój (niem. Bad Kudowa, cz. Lázně Kudova lub Lázně Chudoba) – miasto uzdrowiskowe w Polsce położone w województwie dolnośląskim, w powiecie kłodzkim. Według danych z 30 czerwca 2017 r. miasto miało 10 069 mieszkańców. Kudowa jest położona w dolinie na pograniczu Gór Stołowych i Pogórza Orlickiego na wysokości od 370 do 420 m n.p.m. nad potokiem Bystra, który poprzez rzekę Metuję (cz. Metuje) wpada do Łaby (zlewisko Morza Północnego). Położenie Kudowy na południowych stokach powoduje, że ma ona klimat łagodniejszy od miejscowości położonych w Kotlinie Kłodzkiej, od której jest oddzielona Przełęczą Polskie Wrota. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org
Interaktywna mapa

W formularzu poniżej możesz dodać komentarz opisując w nim aktualną sytuację na drodze w pobliżu miejscowości, w której jest umiejscowiona rzeczona kamera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *