Majdan Królewski – kamera drogowa

Żeby zobaczyć obraz z kamery skopiuj link (przycisk Copy) i wklej w swoją przeglądarkę internetową. Obraz z kamery online odświeża się co ok. 10 minut.

Punkt kamerowy Majdan Królewski – Komorów, droga 9. KAMERA 1 kierunek: Rzeszów, KAMERA 2 kierunek: Radom.


https://www.traxelektronik.pl/pogoda/kamery/kamera.php?pkamnum=2566

Jeżeli obrazy z kamer nie są dostępne to zobacz poniżej miejscowości z kamerami, które znajdują się w pobliżu Majdanu Królewskiego.

1. Rzeszów
2. Jadachy

Pogoda

Kilka słów z Wikipedii o Majdanie Królewskim

Majdan Królewski – wieś (dawniej miasto) w Polsce, w województwie podkarpackim, w powiecie kolbuszowskim, siedziba gminy Majdan Królewski. Majdan Królewski uzyskał lokację miejską przed 1763 rokiem, zdegradowany w 1785 roku. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa tarnobrzeskiego. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Interaktywna mapa

W formularzu poniżej możesz dodać komentarz opisując w nim aktualną sytuację na drodze w pobliżu miejscowości, w której jest umiejscowiona rzeczona kamera.

(Visited 47 times, 1 visits today)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie * Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.