Trzemeszno – kamera drogowa

Żeby zobaczyć obraz z kamery skopiuj link (przycisk Copy) i wklej w swoją przeglądarkę internetową. Obraz z kamery online odświeża się co ok. 10 minut.

Punkt kamerowy Trzemeszno, droga 15, kierunek: Toruń.


https://www.traxelektronik.pl/pogoda/kamery/kamera.php?pkamnum=288

Jeżeli obrazy z kamer nie są dostępne to zobacz poniżej miejscowości z kamerami, które znajdują się w pobliżu Trzemeszna.

1. Gniezno
2.

Pogoda

Kilka słów z Wikipedii o Trzemesznie

Trzemeszno (niem. Tremessen) – miasto w woj. wielkopolskim, w powiecie gnieźnieńskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Trzemeszno. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do woj. bydgoskiego. Położone jest nad jeziorami Klasztornym i Popielewskim na Pojezierzu Gnieźnieńskim. Miejsce narodzin Jana Kilińskiego, pułkownika powstania kościuszkowskiego. Według danych z 31 grudnia 2009 miasto liczyło 7840 mieszkańców. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Interaktywna mapa

W formularzu poniżej możesz dodać komentarz opisując w nim aktualną sytuację na drodze w pobliżu miejscowości, w której jest umiejscowiona rzeczona kamera.

(Visited 6 times, 1 visits today)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *