Wilkanowo – kamera drogowa

Punkt kamerowy na drodze 27. Żeby zobaczyć obraz z kamery drogowej skopiuj link (przycisk Copy) i wklej w swoją przeglądarkę internetową. Obraz z kamery online odświeża się co ok. 10 minut.

KAMERA 1 – kierunek: Zielona Góra.


https://www.traxelektronik.pl/pogoda/kamery/kamera.php?pkamnum=371

Jeżeli obraz z kamery nie jest dostępny to zobacz poniżej miejscowości z kamerami, które znajdują się w pobliżu Wilkanowa.

1. Świdnica
2. Zielona Góra

Pogoda

Kilka słów z Wikipedii o Wilkanowie

Wilkanowo (dawna niem. nazwa Wittgenau) – wieś w Polsce położona w województwie lubuskim, w powiecie zielonogórskim, w gminie Świdnica. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa zielonogórskiego. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Interaktywna mapa

W formularzu poniżej możesz dodać komentarz opisując w nim aktualną sytuację na drodze w pobliżu miejscowości, w której jest umiejscowiona rzeczona kamera.

(Visited 208 times, 1 visits today)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *