Blachownia – kamera drogowa

Żeby zobaczyć obraz z kamery skopiuj link (przycisk Copy) i wklej w swoją przeglądarkę internetową. Obraz z kamery online odświeża się co ok. 10 minut.
Punkt kamerowy Blachownia – droga A1

https://www.traxelektronik.pl/pogoda/kamery/kamera.php?pkamnum=2017

Jeżeli obraz z powyższej kamery nie jest dostępny to możesz zobaczyć poniżej obrazy z kamer drogowych zlokalizowanych w pobliżu Blachowni.
Punkt kamerowy Koziegłowy I – droga 1

https://www.traxelektronik.pl/pogoda/kamery/kamera.php?pkamnum=427

Punkt kamerowy Olsztyn – droga 46

https://www.traxelektronik.pl/pogoda/kamery/kamera.php?pkamnum=601

Punkt kamerowy Herby – droga 46

https://www.traxelektronik.pl/pogoda/kamery/kamera.php?pkamnum=602

Pogoda

Kilka słów z Wikipedii o Blachowni
Blachownia – miasto w Polsce, w województwie śląskim, w powiecie częstochowskim, siedziba władz gminy miejsko-wiejskiej Blachownia. Według danych z 31 grudnia 2010 r. miasto miało 9865 mieszkańców. Miasto jest położone w Obniżeniu Górnej Warty, nad rzeką Stradomką. Historycznie leży, na terenie Małopolski. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org
Interaktywna mapa

W formularzu poniżej możesz dodać komentarz opisując w nim aktualną sytuację na drodze w pobliżu miejscowości, w której jest umiejscowiona rzeczona kamera.

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz z informacjami o sytuacji na drodze oraz/lub zobaczyć inne komentarze dotyczące sytuacji na drogach.

Zapraszamy do grupy Grupa drogi i kamery drogowe w Polsce na Facebooku, którą administrujemy. Na tej Grupie Członkowie grupy mogą dodawać posty i komentarze widoczne dla innych Członków grupy.