Częstochowa – kamera drogowa

Żeby zobaczyć obraz z kamery skopiuj link (przycisk Copy) i wklej w swoją przeglądarkę internetową. Obraz z kamery online odświeża się co ok. 10 minut.

https://www.traxelektronik.pl/pogoda/kamery/kamera.php?pkamnum=1716

Jeżeli obraz z powyższej kamery nie jest dostępny to możesz zobaczyć poniżej obrazy z kamer drogowych zlokalizowanych w pobliżu Częstochowy.
Punkt kamerowy Blachownia – droga A1

https://www.traxelektronik.pl/pogoda/kamery/kamera.php?pkamnum=2017

Punkt kamerowy Koziegłowy I – droga 1

https://www.traxelektronik.pl/pogoda/kamery/kamera.php?pkamnum=427

Punkt kamerowy Olsztyn – droga 46

https://www.traxelektronik.pl/pogoda/kamery/kamera.php?pkamnum=601

Pogoda

Kilka słów z Wikipedii o Częstochowie
Częstochowa (ros. Ченстохова lub Ченстохов rzadko Ченстохово, niem. Tschenstochau, jid. טשענסטאָכאָוו; Czenstochow) – miasto na prawach powiatu w województwie śląskim w południowej Polsce, siedziba powiatu częstochowskiego. W latach 1975–1998 była stolicą województwa częstochowskiego. Częstochowa jest położona w północnej części województwa śląskiego, nad rzeką Wartą, w trzech mezoregionach fizycznogeograficznych, należących do Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej i Wyżyny Woźnicko-Wieluńskiej. 30 września 2014 r. miasto miało 231 115 mieszkańców. Jest to 13. miasto w Polsce pod względem zajmowanej powierzchni i pod względem liczby ludności (drugie wśród miast niewojewódzkich). Stara Częstochowa, obecnie część Częstochowy, została założona między 1370 i 1377 rokiem i była miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego. Współczesna Częstochowa powstała z połączenia Starej Częstochowy z Częstochówką 19 sierpnia 1826 roku. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org
Interaktywna mapa

W formularzu poniżej możesz dodać komentarz opisując w nim aktualną sytuację na drodze w pobliżu miejscowości, w której jest umiejscowiona rzeczona kamera.

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz z informacjami o sytuacji na drodze oraz/lub zobaczyć inne komentarze dotyczące sytuacji na drogach.

Zapraszamy do grupy Grupa drogi i kamery drogowe w Polsce na Facebooku, którą administrujemy. Na tej Grupie Członkowie grupy mogą dodawać posty i komentarze widoczne dla innych Członków grupy.