Dębno Polskie – kamera drogowa

Początek - linki do widoków z kamer

Żeby zobaczyć obraz z kamery skopiuj link (przycisk Copy) i wklej w swoją przeglądarkę internetową. Obraz z kamery online odświeża się co ok. 10 minut.
Punkt kamerowy Dębno Polskie, droga S5. KAMERA 1 kierunek: Poznań.

https://www.traxelektronik.pl/pogoda/kamery/kamera.php?pkamnum=1947

Jeżeli obraz z kamery nie jest dostępny to zobacz poniżej miejscowości z kamerami, które znajdują się w pobliżu Dębna Polskiego.
1. Bojanowo
Pogoda

Kilka słów z Wikipedii o Dębnie Polskim
Dębno Polskie – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie rawickim, w gminie Rawicz. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa leszczyńskiego. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org
Interaktywna mapa

W formularzu poniżej możesz dodać komentarz opisując w nim aktualną sytuację na drodze w pobliżu miejscowości, w której jest umiejscowiona rzeczona kamera.

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz z informacjami o sytuacji na drodze oraz/lub zobaczyć inne komentarze dotyczące sytuacji na drogach (link prowadzi do Naszej strony na Facebooku, stronę tą można przeglądać nawet nie mając konta na Facebooku).

○ Zapraszamy do grupy Grupa drogi i kamery drogowe w Polsce na Facebooku, którą administrujemy. Na tej Grupie Członkowie grupy mogą dodawać posty i komentarze widoczne dla innych Członków grupy.

Zobacz też mapę z utrudnieniami na drogach w Polsce:

https://drogi.gddkia.gov.pl/mapy/mapa-informacji-drogowej

A poniżej wyszukiwarka zaawansowana tych utrudnień:

https://drogi.gddkia.gov.pl/informacje-drogowe/lista-utrudnien

Korki, remonty na drogach

Portal Kamery Drogowe