Legnica – kamera drogowa

Miejscowość leży na trasie S3. Żeby zobaczyć obraz z kamery skopiuj link (przycisk Copy) i wklej w swoją przeglądarkę internetową. Obraz z kamery online odświeża się co ok. 10 minut.
Punkt kamerowy Legnica [TD6], droga A4 (kierunek: Wrocław oraz kierunek: Zgorzelec)

https://www.traxelektronik.pl/pogoda/kamery/kamera.php?pkamnum=24180

Punkt kamerowy Piłsudskiego – kierunek: Wschód.

https://www.traxelektronik.pl/pogoda/kamery/kamera.php?pkamnum=483

Aby zobaczyć obrazy z kamer na żywo kliknij tu.
Jeżeli obrazy z kamer nie są dostępne to zobacz poniżej obrazy z kamer, które znajdują się w pobliżu Legnicy.
Punkt kamerowy Złotoryja [TD5], droga A4

https://www.traxelektronik.pl/pogoda/kamery/kamera.php?pkamnum=24178

Punkt kamerowy Budziszów [TD8], droga A4

https://www.traxelektronik.pl/pogoda/kamery/kamera.php?pkamnum=24184

Pogoda

Kilka słów z Wikipedii o Legnicy
Legnica (dawniej Lignica, czes. Lehnice, niem. Liegnitz) – miasto na prawach powiatu w Polsce, w środkowej części województwa dolnośląskiego, na równinie legnickiej, położone nad rzekami: Kaczawą (lewy dopływ Odry) i wpadającą do niej Czarną Wodą. Legnica uzyskała lokację miejską przed 1252 rokiem. W latach 1809-1945 Legnica była stolicą rejencji legnickiej w pruskiej prowincji Śląsk. Od 1 czerwca 1975 r. do 31 grudnia 1998 miasto było stolicą województwa legnickiego. Od 1992 r. stolica diecezji legnickiej kościoła rzymskokatolickiego. Od 1999 roku siedziba władz ziemskiego powiatu legnickiego. Legnica, według stanu na dzień 30 czerwca 2017 r., liczy 100 455 mieszkańców i jest 3. co do wielkości (po Wrocławiu i Wałbrzychu) miastem w województwie oraz 38. w Polsce. Stanowi również najdalej wysunięty na południe i największy ośrodek miejski Legnicko-Głogowskiego Okręgu Miedziowego. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org
Interaktywna mapa

W formularzu poniżej możesz dodać komentarz opisując w nim aktualną sytuację na drodze w pobliżu miejscowości, w której jest umiejscowiona rzeczona kamera.