Piotrków Trybunalski – kamera drogowa

Kamera 1. Aleja Armii Krajowej. Kliknij tu żeby zobaczyć obraz z kamery na żywo.
Kamera 2. Rondo Solidarności. Kliknij tu żeby zobaczyć obraz z kamery na żywo.
Kamera 3. ul. Słowackiego, ul. Kostromska. Kliknij tu żeby zobaczyć obraz z kamery na żywo.
Jeżeli obrazy z kamer nie są dostępne to zobacz poniżej miejscowości z kamerami, które znajdują się w pobliżu Piotrkowa Trybunalskiego.
1. Przygłów
Pogoda


Kilka słów z Wikipedii o Piotrkowie Trybunalskim
Piotrków Trybunalski – miasto na prawach powiatu w centralnej Polsce, położone na zachodzie Równiny Piotrkowskiej. Piotrków był miastem królewskim w starostwie piotrkowskim w powiecie piotrkowskim województwa sieradzkiego w końcu XVI wieku. Dopełnienie nazwy o przymiotnik Trybunalski nastąpiło po II wojnie światowej. W latach 1975–1998 miasto było stolicą województwa piotrkowskiego. Drugie pod względem wielkości miasto w województwie łódzkim i 48. w Polsce. Według danych z 30 czerwca 2016 miasto miało 74 905 mieszkańców. Piotrków Trybunalski to miejsce, które pokochali filmowcy. W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat miasto było miejscem pracy wielu ekip filmowych, które właśnie tutaj realizowały filmy cieszące się uznaniem widzów i nagradzane na całym świecie. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org
Interaktywna mapa

W formularzu poniżej możesz dodać komentarz opisując w nim aktualną sytuację na drodze w pobliżu miejscowości, w której jest umiejscowiona rzeczona kamera.