Rosówek – kamera drogowa

Aktualnie brak kamer drogowych w tej miejscowości. Klikając tutaj możesz zobaczyć kamery drogowe, które znajdują się w województwie zachodniopomorskim.
Zobacz poniżej miejscowości z kamerami, które znajdują się w pobliżu Rosówka.
1. Kołbaskowo
2. Szczecin
3. Wysoka Gryfińska
4. Nowe Czarnowo
Pogoda

Kilka słów z Wikipedii o Rosówku
Rosówek (do 1945 niem. Neu Rosow, później Rosówko) – osada w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie polickim, w gminie Kołbaskowo, tuż przy granicy polsko-niemieckiej, przy drodze krajowej nr 13. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa szczecińskiego. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org
Interaktywna mapa

W formularzu poniżej możesz dodać komentarz opisując w nim aktualną sytuację na drodze w pobliżu rzeczonej miejscowości.

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz z informacjami o sytuacji na drodze oraz/lub zobaczyć inne komentarze dotyczące sytuacji na drogach (link prowadzi do Naszej strony na Facebooku, stronę tą można przeglądać nawet nie mając konta na Facebooku).

○ Zapraszamy do grupy Grupa drogi i kamery drogowe w Polsce na Facebooku, którą administrujemy. Na tej Grupie Członkowie grupy mogą dodawać posty i komentarze widoczne dla innych Członków grupy.

Zobacz też mapę z utrudnieniami na drogach w Polsce:

https://drogi.gddkia.gov.pl/mapy/mapa-informacji-drogowej

A poniżej wyszukiwarka zaawansowana tych utrudnień:

https://drogi.gddkia.gov.pl/informacje-drogowe/lista-utrudnien

Korki, remonty na drogach

Portal Kamery Drogowe