Śmiadowo – kamera drogowa

Początek - linki do widoków z kamer

Żeby zobaczyć obraz z kamery skopiuj link (przycisk Copy) i wklej w swoją przeglądarkę internetową. Obraz z kamery online odświeża się co ok. 10 minut.
Punkt kamerowy Śmiadowo, droga 20. KAMERA 1 kierunek: Lubowo. KAMERA 2 kierunek: Szczecinek.

https://www.traxelektronik.pl/pogoda/kamery/kamera.php?pkamnum=1031

Jeżeli obraz z kamery nie jest dostępny to zobacz poniżej miejscowości z kamerami, które znajdują się w pobliżu Śmiadowa.
1. Biały Bór
Pogoda

Kilka słów z Wikipedii o Śmiadowie
Śmiadowo – wieś w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie szczecineckim, w gminie Borne Sulinowo, przy drodze krajowej nr 20 Stargard – Szczecinek – Gdynia. Osada sąsiaduje z jeziorem o tej samej nazwie.
źródło: pl.wikipedia.org
Interaktywna mapa

W formularzu poniżej możesz dodać komentarz opisując w nim aktualną sytuację na drodze w pobliżu miejscowości, w której jest umiejscowiona rzeczona kamera.

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz z informacjami o sytuacji na drodze oraz/lub zobaczyć inne komentarze dotyczące sytuacji na drogach (link prowadzi do Naszej strony na Facebooku, stronę tą można przeglądać nawet nie mając konta na Facebooku).

○ Zapraszamy do grupy Grupa drogi i kamery drogowe w Polsce na Facebooku, którą administrujemy. Na tej Grupie Członkowie grupy mogą dodawać posty i komentarze widoczne dla innych Członków grupy.

Zobacz też mapę z utrudnieniami na drogach w Polsce:

https://drogi.gddkia.gov.pl/mapy/mapa-informacji-drogowej

A poniżej wyszukiwarka zaawansowana tych utrudnień:

https://drogi.gddkia.gov.pl/informacje-drogowe/lista-utrudnien

Korki, remonty na drogach

Portal Kamery Drogowe