Terespol – kamera drogowa

Żeby zobaczyć obraz z kamery skopiuj link (przycisk Copy) i wklej w swoją przeglądarkę internetową. Obraz z kamery online odświeża się co ok. 10 minut.
Dostępne są dwie kamery. Droga 2 kierunek Warszawa i kierunek granica.

https://www.gddkia.gov.pl/pl/cam/GDDKiA-Lublin,id-20,d-LUBLIN_ALUVISA

Jeżeli obrazy z kamer nie są dostępne to zobacz pod poniższym linkiem.
Kliknij tu i zobacz obrazy z kamer online na przejściu granicznym Brześć-Terespol. Tutaj są też obrazy z kamer z Brześcia.
Pogoda

Kilka słów z Wikipedii o Terespolu
Terespol (biał. Тэрэспаль, Terespal) – miasto w województwie lubelskim, w powiecie bialskim. Miasto magnackie położone było w końcu XVIII wieku w powiecie brzeskolitewskim województwa brzeskolitewskiego. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa bialskopodlaskiego. Terespol jest miastem nadgranicznym położonym nad Bugiem, w polskiej części Polesia Brzeskiego. W Terespolu znajdują się kolejowe i drogowe przejścia graniczne z Białorusią. Według danych z 1 stycznia 2017 Terespol liczył 5 594 mieszkańców. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org
Interaktywna mapa

W formularzu poniżej możesz dodać komentarz opisując w nim aktualną sytuację na drodze w pobliżu miejscowości, w której jest umiejscowiona rzeczona kamera.

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz z informacjami o sytuacji na drodze oraz/lub zobaczyć inne komentarze dotyczące sytuacji na drogach.

Zapraszamy do grupy Grupa drogi i kamery drogowe w Polsce na Facebooku, którą administrujemy. Na tej Grupie Członkowie grupy mogą dodawać posty i komentarze widoczne dla innych Członków grupy.