Trzebnica – kamera drogowa

Aktualnie brak kamer drogowych w tej miejscowości. Klikając tutaj możesz zobaczyć kamery drogowe, które znajdują się w województwie dolnośląskim.
Zobacz poniżej miejscowości z kamerami, które znajdują się w pobliżu Trzebnicy.
1. Wrocław
2. Leszno
3. Krotoszyn
Pogoda


Kilka słów z Wikipedii o Trzebnicy
Trzebnica (niem. Trebnitz, cz. Třebnice) – miasto w województwie dolnośląskim, w powiecie trzebnickim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Trzebnica i władz powiatowych. Położone we wschodniej części Wzgórz Trzebnickich, obecnie jest jednym z miast aglomeracji wrocławskiej. Według danych z 1 stycznia 2011 r. powierzchnia miasta wynosiła 8,36 km². Historycznie leży na Dolnym Śląsku. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do woj. wrocławskiego. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org
Interaktywna mapa

W formularzu poniżej możesz dodać komentarz opisując w nim aktualną sytuację na drodze w pobliżu rzeczonej miejscowości.

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz z informacjami o sytuacji na drodze oraz/lub zobaczyć inne komentarze dotyczące sytuacji na drogach.

Zapraszamy do grupy Grupa drogi i kamery drogowe w Polsce na Facebooku, którą administrujemy. Na tej Grupie Członkowie grupy mogą dodawać posty i komentarze widoczne dla innych Członków grupy.