Trzemeszno – kamera drogowa

Żeby zobaczyć obraz z kamery skopiuj link (przycisk Copy) i wklej w swoją przeglądarkę internetową. Obraz z kamery online odświeża się co ok. 10 minut.
Punkt kamerowy Trzemeszno, droga 15, kierunek: Toruń.

https://www.traxelektronik.pl/pogoda/kamery/kamera.php?pkamnum=288

Jeżeli obrazy z kamer nie są dostępne to zobacz poniżej miejscowości z kamerami, które znajdują się w pobliżu Trzemeszna.
1. Gniezno
2. Żabienko
Pogoda

Kilka słów z Wikipedii o Trzemesznie
Trzemeszno (niem. Tremessen) – miasto w woj. wielkopolskim, w powiecie gnieźnieńskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Trzemeszno. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do woj. bydgoskiego. Położone jest nad jeziorami Klasztornym i Popielewskim na Pojezierzu Gnieźnieńskim. Miejsce narodzin Jana Kilińskiego, pułkownika powstania kościuszkowskiego. Według danych z 31 grudnia 2009 miasto liczyło 7840 mieszkańców. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org
Interaktywna mapa

W formularzu poniżej możesz dodać komentarz opisując w nim aktualną sytuację na drodze w pobliżu miejscowości, w której jest umiejscowiona rzeczona kamera.

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz z informacjami o sytuacji na drodze oraz/lub zobaczyć inne komentarze dotyczące sytuacji na drogach.

Zapraszamy do grupy Grupa drogi i kamery drogowe w Polsce na Facebooku, którą administrujemy. Na tej Grupie Członkowie grupy mogą dodawać posty i komentarze widoczne dla innych Członków grupy.