Wólka Okopska – kamera drogowa

Początek - linki do widoków z kamer

Żeby zobaczyć obraz z kamery skopiuj link (przycisk Copy) i wklej w swoją przeglądarkę internetową. Obraz z kamery online odświeża się co ok. 10 minut.
Punkt kamerowy Wólka Okopska, droga 12, KAMERA 1: kierunek: Chełm. KAMERA 2: kierunek: Granica.

https://www.gddkia.gov.pl/pl/cam/GDDKiA-Lublin,id-40,d-LUBLIN_ALUVISA

Jeżeli obrazy z kamer nie są dostępne to zobacz poniżej miejscowości z kamerami, które znajdują się w pobliżu Wólki Okopskiej.
1. Lublin
2. Dorohusk
Pogoda

Kilka słów z Wikipedii o Wólce Okopskiej
Wólka Okopska – wieś w Polsce położona w województwie lubelskim, w powiecie chełmskim, w gminie Dorohusk. Wieś znajduje się 11 km od granicy z Ukrainą. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org
Interaktywna mapa

W formularzu poniżej możesz dodać komentarz opisując w nim aktualną sytuację na drodze w pobliżu miejscowości, w której jest umiejscowiona rzeczona kamera.

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz z informacjami o sytuacji na drodze oraz/lub zobaczyć inne komentarze dotyczące sytuacji na drogach (link prowadzi do Naszej strony na Facebooku, stronę tą można przeglądać nawet nie mając konta na Facebooku).

○ Zapraszamy do grupy Grupa drogi i kamery drogowe w Polsce na Facebooku, którą administrujemy. Na tej Grupie Członkowie grupy mogą dodawać posty i komentarze widoczne dla innych Członków grupy.

Zobacz też mapę z utrudnieniami na drogach w Polsce:

https://drogi.gddkia.gov.pl/mapy/mapa-informacji-drogowej

A poniżej wyszukiwarka zaawansowana tych utrudnień:

https://drogi.gddkia.gov.pl/informacje-drogowe/lista-utrudnien

Korki, remonty na drogach

Portal Kamery Drogowe