Wrocław – kamera drogowa

Punkt kamerowy na A8 (Most przez Odrę). Żeby zobaczyć obraz z kamery skopiuj link (przycisk Copy) i wklej w swoją przeglądarkę internetową. Obraz z kamery online odświeża się co ok. 10 minut.
Punkt kamerowy Most przez Odrę VAP11, droga A8e. KAMERA 1 – kierunek: Kłodzko. KAMERA 2 – kierunek: Łódź. KAMERA 3 – kierunek: Kłodzko. KAMERA 4 – kierunek: Łódź.

https://www.traxelektronik.pl/pogoda/kamery/kamera.php?pkamnum=1588

Punkt kamerowy na A8 (Wrocław Lotnisko). KAMERA 1 – kierunek: Łódź. KAMERA 2 – kierunek: Kłodzko.

https://www.traxelektronik.pl/pogoda/kamery/kamera.php?pkamnum=1567

Punkt kamerowy Wrocław Północ VAP13, droga A8e. KAMERA 1 kierunek: Łódź.

https://www.traxelektronik.pl/pogoda/kamery/kamera.php?pkamnum=1592

Pogoda

Kilka słów z Wikipedii o Wrocławiu
Wrocław (łac. Vratislavia lub Wratislavia lub Budorgis, niem. Breslau Breslau i, dś. Brassel, cz. Vratislav, węg. Boroszló) – miasto na prawach powiatu w południowo-zachodniej Polsce, siedziba władz województwa dolnośląskiego i powiatu wrocławskiego. Położone w Europie Środkowej, na Nizinie Śląskiej, w Pradolinie Wrocławskiej, nad rzeką Odrą i czterema jej dopływami. Jest historyczną stolicą Dolnego Śląska, a także całego Śląska. Jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej, a także największym miastem leżącym na Ziemiach Odzyskanych. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 638 586 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km². Miasto było stolicą księstwa wrocławskiego, siedzibą władz pruskiej prowincji Śląsk i rejencji wrocławskiej. Od 28 czerwca 1946 stolica województwa wrocławskiego. Od 1 stycznia 1999 stolica województwa dolnośląskiego. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org
Interaktywna mapa

W formularzu poniżej możesz dodać komentarz opisując w nim aktualną sytuację na drodze w pobliżu miejscowości, w której jest umiejscowiona rzeczona kamera.