Czeluścin – kamera drogowa

Żeby zobaczyć obraz z kamery skopiuj link (przycisk Copy) i wklej w swoją przeglądarkę internetową. Obraz z kamery online odświeża się co ok. 10 minut.

Punkt kamerowy Czeluścin, droga 15, kierunek: Gniezno.


https://www.traxelektronik.pl/pogoda/kamery/kamera.php?pkamnum=287

Jeżeli obrazy z kamer nie są dostępne to zobacz poniżej miejscowości z kamerami, które znajdują się w pobliżu Czeluścina.

1. Września
2. Gniezno

Pogoda

Kilka słów z Wikipedii o Czeluścinie

Czeluścin – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie gnieźnieńskim, w gminie Czerniejewo, przy drodze krajowej nr 15. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa poznańskiego. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Interaktywna mapa

W formularzu poniżej możesz dodać komentarz opisując w nim aktualną sytuację na drodze w pobliżu miejscowości, w której jest umiejscowiona rzeczona kamera.

(Visited 5 times, 1 visits today)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *