Wólka Okopska – kamera drogowa

Żeby zobaczyć obraz z kamery skopiuj link (przycisk Copy) i wklej w swoją przeglądarkę internetową. Obraz z kamery online odświeża się co ok. 10 minut.

Punkt kamerowy Wólka Okopska, droga 12, KAMERA 1: kierunek: Chełm. KAMERA 2: kierunek: Granica.


https://www.gddkia.gov.pl/pl/cam/GDDKiA-Lublin,id-40,d-LUBLIN_ALUVISA

Jeżeli obrazy z kamer nie są dostępne to zobacz poniżej miejscowości z kamerami, które znajdują się w pobliżu Wólki Okopskiej.

1. Lublin
2. Dorohusk

Pogoda

Kilka słów z Wikipedii o Wólce Okopskiej

Wólka Okopska – wieś w Polsce położona w województwie lubelskim, w powiecie chełmskim, w gminie Dorohusk. Wieś znajduje się 11 km od granicy z Ukrainą. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Interaktywna mapa

W formularzu poniżej możesz dodać komentarz opisując w nim aktualną sytuację na drodze w pobliżu miejscowości, w której jest umiejscowiona rzeczona kamera.

(Visited 183 times, 1 visits today)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *