Leszno – kamera drogowa

Aktualnie brak kamer drogowych w tej miejscowości. Ale możesz zobaczyć inne kamery w tej miejscowości: dostępne są 3 kamery z widokiem na plac Rynku oraz 1 kamera z widokiem na panoramę Leszna. Kliknij tu aby zobaczyć obrazy z tych kamer. Natomiast klikając tutaj możesz zobaczyć kamery drogowe, które znajdują się w województwie wielkopolskim.
Jeżeli obrazy z kamer nie są dostępne to zobacz poniżej miejscowości z kamerami, które znajdują się w pobliżu Leszna.
1. Poznań
2. Bojanowo
3. Wschowa
Pogoda


Kilka słów z Wikipedii o Lesznie
Leszno (łac. Lessna Polonorum, niem. Lissa) – miasto na prawach powiatu w województwie wielkopolskim, położone w zachodniej części Polski, pomiędzy dwoma dużymi centrami gospodarczymi – Poznaniem i Wrocławiem. Prywatne miasto szlacheckie lokowane w 1547 roku położone było w XVI wieku w województwie poznańskim. Pierwsza wzmianka historyczna o Lesznie pochodzi z 1393 roku. Wówczas osada Leszczno stanowiła własność Stefana z Karnina, który posiadał pieczęć herbu Wieniawa. Zgodnie z modą jaka panowała wśród polskiej szlachty ród Wieniawitów przybrał nazwisko Leszczyńscy utworzone przez dodanie do nazwy rodowej miejscowości końcówki -ski. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org
Interaktywna mapa

W formularzu poniżej możesz dodać komentarz opisując w nim aktualną sytuację na drodze w pobliżu miejscowości, w której jest umiejscowiona rzeczona kamera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *