Łódź – kamera drogowa

Jest wiele kamer rozmieszczonych w całym mieście. Kliknij tu żeby zobaczyć obrazy z tych kamer na żywo.
Jeżeli obrazy z kamer nie są dostępne to kliknij tu i zobacz obraz z kamery w Zgierzu, który to znajduje się w pobliżu Łodzi. Lub kliknij tu i zobacz obrazy z kamer w Pabianicach, która to miejscowość znajduje się również w pobliżu Łodzi.
Pogoda


Kilka słów z Wikipedii o Łodzi
Łódź (jid. לאָדזש, niem. Lodz lub Lodsch, 1940–45 Litzmannstadt, ros. Лодзь) – miasto na prawach powiatu w środkowej Polsce, a także siedziba władz województwa łódzkiego, powiatu łódzkiego wschodniego oraz gminy Nowosolna, przejściowa siedziba władz państwowych w 1945 roku. Ośrodek akademicki (6 uczelni publicznych oraz 22 niepubliczne), kulturalny i przemysłowy. Przed przemianami polityczno-gospodarczymi w 1989 r. centrum przemysłu włókienniczego i filmowego. Węzeł komunikacji drogowej. 6 km od centrum Łodzi znajduje się Międzynarodowy Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta (Łódź-Lublinek). Łódź jest trzecim miastem w Polsce pod względem liczby ludności (690 422; po Warszawie i Krakowie) i czwartym pod względem powierzchni (293,25 km²; po Warszawie, Krakowie i Szczecinie). W 2015 r. niektóre obszary miasta zostały uznane za „Pomnik historii” pod wspólną nazwą „Łódź – wielokulturowy krajobraz miasta przemysłowego”. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org
Interaktywna mapa

W formularzu poniżej możesz dodać komentarz opisując w nim aktualną sytuację na drodze w pobliżu miejscowości, w której jest umiejscowiona rzeczona kamera.