Gajewniki – kamera drogowa

Początek - linki do widoków z kamer

Aktualnie brak kamer drogowych w tej miejscowości. Ale możesz zobaczyć inne kamery w tej miejscowości: dostępne są 2 kamery na stronie internetowej Stajni Gajewniki. Kliknij tu aby zobaczyć obrazy z tych kamer. Natomiast klikając tutaj możesz zobaczyć kamery drogowe, które znajdują się w województwie łódzkim.
Jeżeli obrazy z kamer nie są dostępne to zobacz poniżej miejscowości z kamerami, które znajdują się w pobliżu Gajewnik.
1. Chojno
2. Piotrków Trybunalski
3. Łódź
Pogoda

Kilka słów z Wikipedii o Gajewnikach
Gajewniki – wieś w środkowej Polsce, położona w województwie łódzkim, w powiecie zduńskowolskim, w gminie Zduńska Wola. Leży około 4 kilometry na północny wschód od Zduńskiej Woli oraz 37 kilometrów na południowy zachód od stolicy województwa – Łodzi. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org
Interaktywna mapa

W formularzu poniżej możesz dodać komentarz opisując w nim aktualną sytuację na drodze w pobliżu miejscowości, w której jest umiejscowiona rzeczona kamera.

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz z informacjami o sytuacji na drodze oraz/lub zobaczyć inne komentarze dotyczące sytuacji na drogach (link prowadzi do Naszej strony na Facebooku, stronę tą można przeglądać nawet nie mając konta na Facebooku).

○ Zapraszamy do grupy Grupa drogi i kamery drogowe w Polsce na Facebooku, którą administrujemy. Na tej Grupie Członkowie grupy mogą dodawać posty i komentarze widoczne dla innych Członków grupy.

Zobacz też mapę z utrudnieniami na drogach w Polsce:

https://drogi.gddkia.gov.pl/mapy/mapa-informacji-drogowej

A poniżej wyszukiwarka zaawansowana tych utrudnień:

https://drogi.gddkia.gov.pl/informacje-drogowe/lista-utrudnien

Korki, remonty na drogach

Portal Kamery Drogowe